
Терморегулятор температури повітря для фанкойла і тепловентилятора VENTS РТС-1-400
Основні характеристики
Технічні характеристики
|
Загальні вказівки:
Регулятор температури РТС-1-400 використовується для зміни режиму роботи трьохшвидкісна вентилятора для досягнення необхідної температури повітря в приміщенні.
У корпус пульта, виготовленого з пластику, вбудований температурний датчик. На лицьовій панелі пульта розташовані цифровий LCD дисплей з підсвічуванням і кнопки управління. Дисплей показує поточну і встановлену температуру повітря в приміщенні, вибраний режим охолодження, нагрівання або автоматичний, встановлену швидкість вентилятора. Швидкість вентилятора можна встановити вручну, за допомогою кнопок управління. Є можливість керувати 3-ма швидкостями (швидко/середньо/повільно) автоматично, в залежності від температури повітря в приміщенні.
Особливості функціонування нічного режиму
- Терморегулятор встановлений в режимі нагріву: через 30 хвилин після активації «нічного режиму температура в приміщенні автоматично знижується на 1 градус, ще через 1 годину - температура зменшиться ще на 1 градус. Ще через 1 годину -температура зменшиться ще на 1 градус і буде підтримуватися на цьому рівні 8 годин. Після виключення таймера, температура буде відновлена до вихідного рівня автоматично.
- Терморегулятор встановлений у режимі охолодження: через 30 хвилин, після активації «нічного режиму, температура в приміщенні, автоматично піднімається на 1 градус, ще через 1 годину - температура підніметься ще на 1 градус і буде підтримуватися на цьому рівні 8 годин. Після виключення таймера, температура буде відновлена до вихідного рівня автоматично.
Монтаж
Пульт управління призначений для настінного монтажу всередині приміщень. Рекомендована висота установки 1,5 м від рівня підлоги. Не рекомендується встановлювати пульт поруч з вікнами, дверима, приладами опалення або охолодження.
Особливості
- Наличие подсветки дисплея позволяет использовать пульт в условиях плохой освещенности.
- Поддержка температуры с точностью до 1 С.
- Сохранение настроек пользователя при выключении питания.
- Работа в «ночном» режиме (см. график работы в ночном режиме ниже).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Вага | 0.3 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 2 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 дней |
| Напруга мережі | 230 В |
| Область застосування терморегулятора | тепловентилятори, фанкойли |
- Ціна: 1 261 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

