

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис механічний Терморегулятор IN-THERM RTC 70 SL Білий
- Терморегулятор IN-THERM RTC 70 SL механічний використовується в системах електричний
- Теплий пол і призначений для підтримки температури підлоги у внутрішніх приміщеннях в діапазоні від 0 С до +40 градусів.
- Терморегулятори підходять під рамку Schneider Unica, Legrand Valena.
- Має виносний датчик температури підлоги і червоний діод індикації подачі живлення.
- Монтаж здійснюється в стандартну розподільну коробку.
Технічні характеристики:
- Діапазон температури: від +5 до + 40°C.
- Датчик: датчик температури підлоги, довжина кабелю 3 м
- Тип датчика: терморезистор (NTC) 10 кОм при температурі 25°C.
- Сумісність з іншими типами датчиків: немає.
- Тип регулятора: механічне / вбудований.
- Максимальна потужність, кВт: 3,4.
- Перемикаючий струм, мА: 10 Робоча температура: від - 5°C до + 50°C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 дней |
- Ціна: 600 ₴

