




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основной каталог товаров
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Коричневый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 356 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський, для виживання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Общая длина | 245 мм |
| Колір рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений, "коричневий, бежевий" |
| Марка сталі | 7CR17MOV |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Товщина клинка | 5 мм |
- Цена: 1 260 ₴






