

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
null
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | зшитий поліетилен |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Захисний екран | армований алюміній |
| Комплектація | нагрівальний кабель із кабелем живлення |
| Мінімальний крок укладання | 35 мм |
| Монтаж | на відкритих майданчиках, у шар стяжки |
| Призначення | системи антиобледенення, системи сніготиння |
| Площа обігріву | 4.5-5.0м2 |
| Країна | Норвегія |
| Тип кабеля | двожильний резистивний |
| Тип з'єднання | безмуфтовий |
| Питома потужність | 28 Вт/м2 (за 230 В) |
- Ціна: 10 896 ₴

