
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
null
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | зшитий поліетилен |
| Діаметр | 6.2-6.9 мм |
| Захисний екран | алюміній |
| Максимальна питома потужність | 30 Вт/м (за 230 В) |
| Мінімальний крок укладання | 35 мм |
| Монтаж | на відкритих майданчиках, у шар стяжки |
| Призначення | системи антиобледенення, системи сніготиння |
| Країна | Норвегія |
| Тип кабеля | двожильний резистивний |
| Питомий опір | 2.5 Ом/м |
- Ціна: 174 ₴

