

Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Площа обігріву при висоті стелі 2,5 : 2-4 кв. м.
- Додатковий обігрів 3-5 кв.м.
- Розмір панелі 400х600х12 мм
- Вага панелі 10 кг
- Потужність 270 Вт
- Клас захисту IP 44
- Доступні кольори кремовий
Керамічна електропанель Mini 07 з сушкою рушників починає випромінювати тепло вже через 5 хвилин після включення, через 20 хвилин виходить на свою робочу температуру, а завдяки теплонакопичувачу остигає протягом 1,5 години! Цей проміжок часу панелі продовжують віддавати своє тепло, обігріваючи приміщення з нульовою витратою електроенергії!
3в1:
- М"яке тепло,
- сушка для рушників,
- ідеальна профілактика стін від грибків та пілясняви, зайвої вологи -основної проблеми всіх ванних кімнат!
Купити Mini 07 з доставкою по Україні можна тут, поклавши товар в корзину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dimol |
| Безопасность | Защита от перегрева, Защита от влаги |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Дополнительный сервис | Установка |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Материал корпуса | Керамика |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 4 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настенный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 1200 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.2 м |
| Частота | 50 Гц |
| Технические характеристики | |
| Максимальная температура нагрева | 90 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь нагревательного элемента | 0.72 |
| Тип нагревательного элемента | нихромовая нить |
- Цена: 1 960 ₴
- Минимальный заказ: 3 шт.

