
Wi-Fi терморегулятор terneo ax unic комплектується рамкою з серії UNICA Schneider Electric.
Технічні дані
Межі регулювання 5..45 °С
Максимальний струм навантаження 16 А
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення 230 В ±10 %
Основні габаритні розміри 75 х 75 х 39 мм
Датчик температури зовнішній R10-3
Віддалене управління нагрівом дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і істотно заощаджувати електроенергію, коли нікого нема в приміщенні.
Використовуйте дистанційне керування для гнучкого оперативного управління нагріванням. Переглядайте та аналізуйте статистику, щоб досягти максимальної економії. Вимкніть нагрів з телефону, коли йдете, увімкніть економний режим, коли всі лягли спати, керуйте нагріванням віддалено, коли в приміщенні люди без доступу до управління.
В основных настройках приложения выберите режим управления:
таймер (расписание), ручной режим или отъезд.
terneo ax отличается возможностью управления не только с телефона или компьютера, но и с кнопок. Это пригодится при отсутствии Wi-Fi соединения.
Купить Wi-Fi терморегулятор terneo ax unic в Украине можно здесь, положив товар в корзину, далее наш менеджер свяжется с Вами для дальнейшего уточнения деталей заказа.
Доставка осуществляется по всей Украине популярными службами доставки по согласованию с менеджером.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
| Тип монтажу терморегулятора | розетковий |
- Ціна: 1 385 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

