Продавец ECO-OBOGREV (на рынке с 2011 года) развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
Распродажа одежды с подогревом! Скидки: 50%-60%Подробнее
Интернет-магазин альтернативного отопления и энергосбережения "Эко-обогрев"
+38096-004-77-44
+380960047744
+380501000136
+380501000136

Що потрібно знати при заміні вікон на металопластикові.

 Що потрібно знати при заміні вікон на металопластикові.

Замінити вікна зараз досить просто. Достатньо зробити замовлення, і спеціалісти фірми проконсультують, зроблять заміри, оформлять замовлення, виготовлять і встановлять їх. 

Традиційно всі роботи зводяться до заповнення зазорів піною між віконним блоком та стіною, іноді навіть не зрізавши її надлишки. При акуратній роботі це вважається якісною ізоляцією, що гарантує надійну перешкоду на шляху холодного повітря та вологи.

Але, по-перше, піна руйнується під дією сонячного світла та атмосферного впливу. По-друге, піна не являється гідроізоляційним матеріалом. При використанні однієї тільки піни відбувається вологообмін між вулицею та будинком. Повітря з підвищеним вмістом вологи потрапляє у шар піни, куди з іншої сторони вже проник холод, і в результаті ми маємо випадіння конденсату як на монтажних швах, так і на укосах. Потім крапельки вологи перетворюються у плями плісняви, що ще більше погіршує ситуацію. Тобто, причиною мокрих укосів може бути не тільки недостатнє провітрювання кімнати, але й відсутність якісної гідроізоляції вікна.

Щоб після того, як монтажники встановлять вікна, не ламати собі голову, як гідроізолювати монтажні шви, краще завчасно домовитися (навіть за додаткову плату), щоб установка вікон проводилася одночасно з їх гідро- і пароізоляцією. 
 

Що повинні зробити монтажники при установці вікон?

Для того, щоб пластикове вікно служило довго, захищало приміщення від вологи і холоду, зберігало тепло всередині, монтаж повинен виконуватись з тришаровим швом.

Перед початком монтажу потрібно підготовити віконний проріз. Перевірити вертикальні монтажні поверхні віконного прорізу з допомогою рівня. Очистити поверхні від сміття та обробити грунтовкою.

Зовнішній ізоляційний шар створюється за допомогою водонепроникної паропроникної ПСУС – попередньо стисненої ущільнюючої стрічки. Ця стрічка на будівництві використовується в якості ущільнювача віконних і дверних блоків, ізоляції стиків та захисту їх від проникнення вологи та ультрафіолетових променів. ПСУС наклеюється на віконну раму по її зовнішньому периметру за допомогою самоклеючого шару на самій стрічці.


З внутрішньої сторони рами по торцю наклеюється паронепроникна двостороння стрічка у вигляді букви П з невеликим запасом по кутах. Вона забезпечує внутрішній захист монтажного шва від вологи.


Віконний блок встановлюється у віконний проріз, тимчасово закріплюється і вирівнюється по горизонталі за допомогою опорних клинів низької теплопровідності, які не видаляються після монтажу. Потім віконний блок виставляється по вертикальному рівню. Після вирівнювання потрібно повністю закріпити віконну раму за допомогою кріпильних елементів.

Встановити дифузійну паропроникну стрічку під відлив для гідроізоляції зовнішнього монтажного шва від зовнішньої вологи.


Шов потрібно зволожити і заповнити піною зигзагоподібними рухами знизу вверх, контролюючи повноту заповнення шва.

Розмістити металізовану стрічку під підвіконником для попередження попадання в шов вологи з приміщення і зменшення втрат тепла монтажного шва.


Після повної полімеризації монтажної піни у шві її потрібно закрити двосторонньою паронепроникною стрічкою, щільно приклеївши цю стрічку до віконного прорізу. Так забезпечується внутрішній захист монтажного шва.

Потім встановити підвіконник, відливи і відкоси.

Правильно встановлене вікно буде забезпечувати хороший захист від шуму, не допускатиме попадання вологи в приміщення і збереже тепло і затишок у вашому домі.

Ознайомитися із повними вимогами Держстандарту України щодо монтажу вікон можна у ДСТУ Б В.2.6-79:2009: "Шви з'єднувальні місць примикань віконних блоків до конструкцій стін".

 

Бажаєте розрахувати вартість металопластикових вікон від виробника? Залиште заявку.