
Терморегулятор terneo eg для інкубатора.
Завдяки симісторний управління, ПІД-алгоритмом і функції самонавчання досягається висока точність підтримки температури в інкубаторі.

Температурний режим — основна умова успішної інкубації. термостат підтримує всередині інкубатора температуру з точністю ±0,015 С. Настроїти бажану температуру можна в діапазоні 34...39 С.
terneo eg це:


Інструкція: inst_terneo_eg_ua.pdf
Звукова сигналізація дозволяє вчасно помітити критичне відхилення від заданої температури в інкубаторі.
Функція блокування кнопок не дозволить випадково порушити режим інкубації.
Вбудований датчик, довжина з'єднувального кабелю датчика - 2м.
Технічні дані
- Межі регулювання 34...39 °С
- Максимальний струм навантаження 2,3 А
- Максимальна потужність навантаження 500 ВА
- Напруга живлення 230 В ±10 %
- Основні габаритні розміри 124 х 57 х 83 мм
- Датчик вбудований
Купити терморегулятор terneo eg в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки за погодженням з менеджером.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Основні | |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 |
| Максимальна температура регулювання | 39 |
| Мінімальна температура регулювання | 34 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
| Тип монтажу терморегулятора | розетковий |
- Ціна: 703 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

