
Терморегулятор Тегпео s unic з сенсорним управлінням
Сенсорний терморегулятор з лаконічним і сучасним дизайном.
Цифрова індикація температури робить настройку terneo s наочній і точною.
Доповнено функцією Затримки на включення (попередній прогрів) і Лічильником часу роботи навантаження.
Терморегулятор terneo s unic комплеткуется рамкою з серії UNICA Schneider Electric.
Технічні дані
· Межі регулювання 5..40 °С
· Максимальний струм навантаження 16 А
· Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
· Напруга живлення 230 В ±10 %
· Основні габаритні розміри 75 х 75 х 35 мм
· Датчик температури R10-3
Купити терморегулятор terneo s unic в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка осуществляется по всей Украине популярными службами доставки по согласованию с менеджером.
Оплата возможна как с предоплатой наличным или безналичным платежом, так и по факту доставки при получении наложенным платежом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
- Ціна: 836 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.

