
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Терморегулятор Тегпео pro-z в новому "розетковому" вигляді – Тегпео pro-z! Тепер керувати інфрачервоними панелями, конвекторами та інших обігрівальних обладнанням стало ще зручніше. Ви можете налаштувати до трьох періодів нагріву в будні і один – на вихідні, а проста установка в розетку підвищує мобільність нагріву.
Технічні дані
Межі регулювання 0...30 °С
Максимальний струм навантаження 16 А
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення 230 В
Основні габаритні розміри 124 × 57 × 83 мм
Датчик температури вбудований в корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Вага | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тип монтажу терморегулятора | розетковий |
- Ціна: 1 367 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

