




Новинка на ринку! Преміум якість за кращою ціною на ринку! Знайдіть дешевше - і отримаєте знижку.
Акція заводу на новинку - знижка в обмін на лайк відео і підписку на канал!
Керамічний біо-конвектор "UKROP БІО-К 1500В" з розетковим терморегулятором.
Унікальність біо-конвектора "UKROP БІО-К 1500В" в його змішаному способі теплопередачі. Прилад працює одночасно як інфрачервоний низькотемпературний обігрівач і як традиційний але м'який (біо) конвектор.
Фронтальна (передня) частину обігрівача є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання комфортного для людини діапазону, одночасно виконуючи функцію тепло-акумулятора, що дає додаткові можливості для економії.
В комплект входить:
- керамічний біо-конвектор "UKROP БІО-К 750В -2 штуки.
- з'єднувальний кабель для 2-х панелей - 6м,
- кабель з євровилкою - для підключення в розетку,
- інструкція з гарантійним талоном,
- монтажний комплект: дюбеля, саморізи,
- розетковий терморегулятор - 1 шт.
У внутрішній короб обігрівача вбудований повітряний керамічний біо-тен закритого типу, що забезпечує швидкий прогрів приміщення. Завдяки великій площі нагрівальної керамічної плити відбувається прискорений теплообмін. Нагрівач надійно ізольований від контакту з повітрям, таким чином гріючим теном виступає вся площа керамічної плити. Температура плити всього 90 на відміну від 150-200 Із звичайних конвекторних тенів, це дозволяє м'яко підігрівати холодне повітря, який потрапляє в конвекційний короб знизу і виходить через верхні грати корпусу, при цьому не пересушує повітря, а також не випалюючи пилу і кисню.
Обігрівач серії UKROP КЕРАМІК виготовляється в металевому корпусі з лицьовою частиною з керамограніта.
Обладнаний виносним розеткові цифровим терморегулятором, який управляє двома панелями одночасно.
Колір лицьової керамічної плити - бежевий, під замовлення можливе чорний, білий або інший.
Купити керамічний біо - конвектор "UKROP БІО-К 1500В" в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Терморегулятор | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
| Тип нагрівального елементу | ніхромова нитка |
- Ціна: 5 320 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Коробка з багатошарового гофрокартону, пінопласт

