
Вимикач дзвінка EH-2882 торгової марки ElectroHouse серії Enzo стане прекрасним рішенням для вашого дому, завдяки класичному дизайну, функціональності та безпеці. Кнопка дзвінка розрахована на роботу в мережі 220-250 В і силу струму 16 А. Цей пристрій вирізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації — гарантована кількість циклів 40000. Конструктивно являє собою пружну не фіксується кнопку, що має два контакти. Натискання на кнопку замикає електричний ланцюг. Щойно кнопку відпустили — ланцюг розмикається. Цей виріб має клас захисту IP 22. Як і інші пристрої цієї серії, він виготовлений у білому кольорі, тому підійде практично до будь-якої колірної гами Вашого інтер'єру. Під'єднується пристрій на фазний дріт, розмитий ланцюг, нульовий дріт йде безпосередньо до пристрою дверного дзвінка. Тобто ланцюг буде замкнений тільки притиснувши кнопку вимикача дзвінка. Вимикач дзвінка Enzo EH-2882 використовується з дротовими дверними дзвінками та призначена для встановлення в стандартний підрозетник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип електрофурнітури | Вимикач |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Кількість постів/клавіш | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50/60 Гц |
| Захист (IP) | IP22 |
| Серія | Enzo |
| Вид електрофурнітури | Вимикач дзвінка |
| Кількість робочих циклів | 40 000 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина | 8,4 см |
| Ширина | 3,9 см |
| Висота | 8,4 см |
| Вага | 80,4 гр. |
- Ціна: 39,89 ₴

