НАМ 10 ЛЕТ


Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 780 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВИБРАТИ КЕРУВАННЯ: | терморегулятор з програматором |
- Ціна: 8 970 ₴/набір

