
ДИФ Автомат 40А 1P+N 4,5kA EH(x) 2x40DIFF от фирмы ElectroHouse выступает в роли особого модульного приспособления, которое исполняет сразу две функции - это регулирование электросетью и защита ее от разного рода перенапряжений и перебоев. Он вполне обезопасит от потрясения током при происхождении коротких замыканий и дефектах электроустройств либо изолирующего материала кабеля. Еще он сохраняет ваши оборудование и ваше имущество от совершенного возгорания или остальных аварийных несчастных случаев. Он замещает собой два устройства - это автоматический выключатель и УЗО. Його основний диференціальний прилад дозволено випробувати на справність і працездатність за допомогою вбудованої в нього клавіші "Тест". Він просто встановлюється в абонентський бокс на ряду з іншими пристосуваннями. Застосовуючи його, ви даєте забезпечення правильної роботи електромережі і тому всіх підключаються до неї пристроїв. Купити ДИФЕРЕН автомат 40А від виробника ElectroHouse ви можете з найбільш хорошою для вас вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність | 2500V |
| Захист (IP) | IP20 |
| Кількість полюсів | 1p+N |
| Крива відключення | C |
| Напруга живлення | 230-240 В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 4,5 кА |
| Номінальний струм In | 40 A |
| Робоча температура, °З | -5...+55 |
| Ресурс роботи | 10000 включень |
| Температура зберігання, °С | -25...+70 |
| Тип | Диференціальні автомати |
| Тип диференціального автомата | Електронний |
| Тип модуля диференціальної захисту | АС, А |
| Колір | Білий |
| Частота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 363,01 ₴

