
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Сталь покрита порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВИБРАТИ КЕРУВАННЯ: | WiFi програмований терморегулятор |
| Гарантійний термін | 72 дней |
- Ціна: 7 290 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
- Спосіб упаковки: Коробка з багатошарового гофрокартону, вставки з пінопласту, габарити 125*65*6см

