




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WiFi Ready (можливість підключення WiFi модуля)
Новий екологічний фреон R-32
Висока енергоефективність класу A++
Багатоступінчастий енергоефективний інверторний тип компресора
DC-двигуни привода вентиляторів
Низький рівень шуму від 19 dB(A) на мінімальних обертах
Зимовий комплект автоматичного підігріву і розморожування зовнішнього блоку.
Обігрів до -25 град. Цельсія
Охолодження від -15 до +53 град. Цельсія
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальна площа приміщення | 30 кв. м |
| Потужність охолодження, кВт | 0,96-3,12 |
| Потужність обігріву, кВт | 0,95-3,38 |
| Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку | 19 Дб |
| Тип хладагента | R-32 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Електроживлення,В/Гц/Ф | 220/50/1 |
| Середня споживана потужність,кВт | 0,7 |
| Продуктивність повітря вн. блок, м3 /год | 430 |
| Розмір, ШхГхВ, внутрішній блок, мм | 777x205x250 |
| Розмір, ШхГхВ, зовнішній блок, мм | 700x256x552 |
| Діаметр трубопроводу,дюйм | 1/4 і 3/8 |
| Додаткові параметри | В залежності від комплектації |
| Гарантія | П'ять років повної гарантії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 3.38 Вт |
| Потужність охолодження | 3.12 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потік повітря | 430 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 552 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 256 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 708 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 705 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 20 353 ₴



