




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WiFi Ready (возможность подключения WiFi модуля)
Новый экологичный фреон R-32
Высокая энергоэффективность класса A++
Многоступенчатый энергоэффективный инверторный тип компрессора
DC-моторы привода вентиляторов
Низкий уровень шума от 19 dB(A) на минимальных оборотах
Зимний комплект автоматического подогрева и разморозки наружного блока.
Обогрев до -25 град. Цельсия
Охлаждение от -15 до +53 град. Цельсия
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальная площадь помещения | 70 кв.м |
| Мощность охлаждения, кВт | 1,83-7,81 |
| Мощность обогрева, кВт | 1,85-7,93 |
| Минимальный уровень шума внутреннего блока | 30 Дб |
| Тип хладагента | R-32 |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Електроживлення,В/Гц/Ф | 220/50/1 |
| Середня споживана потужність,кВт | 1,98 |
| Продуктивність повітря вн. блок, м3 /год | 1000 |
| Розмір, ШхГхВ, внутрішній блок, мм | 1010x220x315 |
| Розмір, ШхГхВ, зовнішній блок, мм | 920x380x699 |
| Діаметр трубопроводу,дюйм | 1/2 і 1/4 |
| Додаткові параметри | В залежності від комплектації |
| Гарантія | П'ять років повної гарантії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 7.93 Вт |
| Потужність охолодження | 7.81 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потік повітря | 1000 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 699 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 380 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 920 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1010 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2050 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1980 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 45 572 ₴



