




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Холод/тепло
- Фреон R-410a
- Таймер
- Підвищена тепловіддача
- LED дисплей
- Гідрофільні покриття теплообмінника
- Авторестарт
- Знижений рівень шуму
- Самодіагностика
- Таймер сну
- Легкознімна передня панель
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальная площадь помещения | 40 кв.м |
| Мощность охлаждения, кВт | 3,55 |
| Мощность обогрева, кВт | 3,65 |
| Минимальный уровень шума внутреннего блока | 28 Дб |
| Тип хладагента | R-410А |
| Тип компрессора | Не иверторный |
| Электропитание,В/Гц/Ф | 220/50/1 |
| Средняя потребляемая мощность,кВт | 1,07 |
| Производительность воздуха вн. блок, м³ /ч | 500 |
| Размер, ШхГхВ, внутренний блок, мм | 777x205x250 |
| Размер, ШхГхВ, наружный блок, мм | 700x552x256 |
| Диаметр трубопровода,дюйм | 1/4 и 3/8 |
| Дополнительные параметры | В залежності від комплектації |
| Гарантія | П'ять років повної гарантії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 3.65 Вт |
| Потужність охолодження | 3.55 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 256 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 552 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1020 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1090 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 16 149 ₴



