




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Холод/тепло
- Фреон R-410a
- Таймер
- Підвищена тепловіддача
- LED дисплей
- Гідрофільні покриття теплообмінника
- Авторестарт
- Знижений рівень шуму
- Самодіагностика
- Таймер сну
- Легкознімна передня панель
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Максимальна площа приміщення | 50 кв. м |
| Потужність охолодження, кВт | 5,28 |
| Потужність обігріву, кВт | 5,43 |
| Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку | 32 Дб |
| Тип хладагента | R-410А |
| Тип компресора | Не иверторный |
| Електроживлення,В/Гц/Ф | 220/50/1 |
| Середня споживана потужність,кВт | 1.62 |
| Продуктивність повітря вн. блок, м3 /год | 800 |
| Розмір, ШхГхВ, внутрішній блок, мм | 910x205x292 |
| Розмір, ШхГхВ, зовнішній блок, мм | 760x256x552 |
| Діаметр трубопроводу,дюйм | 1/2 і 1/4 |
| Додаткові параметри | В залежності від комплектації |
| Гарантія | П'ять років повної гарантії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 5.43 Вт |
| Потужність охолодження | 5.28 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 252 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 256 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 760 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 292 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1620 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 24 556 ₴



