

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач ROUND VMR 100 - відмінне бюджетне рішення від французького концерну ATLANTIC GROUP, щоб отримати гарячу воду в побуті. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним Теном і магнієвим анодом. Магнієвий анод використовуються для захисту робочого бака і нагрівального елемента від корозії.
Мідний нагрівальний елемент потужністю 1500 Вт забезпечує нагрівання води до 63 ° C усього за 232 хвилини, не перевантажуючи електромережу. Витрата електроенергії на 1 цикл нагріву при цьому складають близько 5,3 кВт • год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісної склокерамічною емаллю. Всі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, дозволяє звести теплові втрати до 5-6 ° на добу і зберегти воду гарячою протягом тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дозволить добре гармоніювати з будь-яким інтер'єром, а безшумна робота забезпечить комфортну експлуатацію. ROUND об'ємом 100 літрів ідеально підійде для сім'ї з 4 осіб.
Компанія ATLANTIC має найбільш розгалужену мережу авторизованих сервісних центрів по Україні. Також до Ваших послуг єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і допоможуть.
Гарантія на робочий бак водонагрівача серії ROUND становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:
Запобіжний клапан
Магнієвий анод
Індикатор нагріву
Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
Патрубки з нержавіючої сталі для подачі холодної і відбору гарячої води
Термостат із захистом від перегріву
Мідний нагрівальний елемент потужністю 1500 Вт забезпечує нагрівання води до 63 ° C усього за 232 хвилини, не перевантажуючи електромережу. Витрата електроенергії на 1 цикл нагріву при цьому складають близько 5,3 кВт • год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісної склокерамічною емаллю. Всі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, дозволяє звести теплові втрати до 5-6 ° на добу і зберегти воду гарячою протягом тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дозволить добре гармоніювати з будь-яким інтер'єром, а безшумна робота забезпечить комфортну експлуатацію. ROUND об'ємом 100 літрів ідеально підійде для сім'ї з 4 осіб.
Компанія ATLANTIC має найбільш розгалужену мережу авторизованих сервісних центрів по Україні. Також до Ваших послуг єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і допоможуть.
Гарантія на робочий бак водонагрівача серії ROUND становить 3 роки, на електричну частину - 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:
Запобіжний клапан
Магнієвий анод
Індикатор нагріву
Екологічно безпечна пінополіуретанова ізоляція
Патрубки з нержавіючої сталі для подачі холодної і відбору гарячої води
Термостат із захистом від перегріву
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Round |
| Вага | 21.5 кг |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1Виробник | Atlantic |
| 1Клас захисту | IP 24 |
| 1Матеріал бака | Сталевий із покриттям |
| 1Модель | VMR 100 |
| 1Теплові втрати | 1,85 кВт•ч/24 ч |
| 1Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити (ВхШхГ) | 96.8 х 43.3 х 45.1 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 60 місяців на бак |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Запобіжний клапан, Діелектрична муфта, Посібник з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна температура води | 63±3 |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм, л | 100 |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагріву | 3.86 |
- Ціна: 5 899 ₴

