




Ексклюзивна запатентована новинка від українського виробника UKROP з першою ціною на ринку, не має аналогів!
Компактний керамічний обігрівач з підвищеною потужністю
та чотирма біо-нагрівачами які не сушать повітря!

Керамічний електричний обігрівач UKROP БІО-К 1400В це 4-х контурний інфрачервоно-конвективний обігрівач, в якому перший контур - лицьова гріюча поверхню і 3 контуру - керамічні нагрівальні низькотемпературні плити розташовані в середині корпусу і обігрівають повітря в щадному режимі, не пережигая кисень.
Панель поєднує в собі гібридний обігрів:
- конвективний (коли прогрівається повітря завдяки своїй природній циркуляції)
- і інфрачервоними променями (ІК – теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні. Завдяки чому вони стають джерелами тіла.) Останні в свою чергу схожі з теплом від глиняної печі і вельми благотворно впливають на весь організм людини. Останнім часом популярність, інфрачервоні сауни також використовують ІЧ промені для оздоровлення організму і навіть лікування деяких захворювань.
Залежно від способу управління, є 4 опції обігрівача.
- Опалювальна панель БІО-К 1400В - бюджетна модель без вбудованого терморегулятора з кабелем і євро-вилкою для прямого підключення в розетку або для підключення до системи опалення на загальний терморегулятор в кімнаті або в будинку. Доцільно у великих приміщеннях, з кількістю вікон більше одного, коли потрібно встановити велику потужність розраховану на кілька обігрівачів. У такому разі обігрівачі потрібно підключити в один ланцюг паралельним з'єднанням і потім живлення в мережу через терморегулятор. Струм терморегулятора повинен відповідати сукупної потужності электропанелей. Наприклад, струм 16 А забезпечить максимальне навантаження 3500 Ват обігрівачів.
- Електронагрівальна панель UKROP БІО-К 1400ВТ має вбудований цифровий терморегулятор, який відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Він призначений для створення автономної системи опалення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою, 2 термодатчика: для установки температури повітря в діапазоні 5 - 35 З, і. температури панелі від 40 до 90 С.
- Электрообогревательная панель UKROP БІО-К 1400ВП має вбудований цифровий терморегулятор - програматор, що відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Вони призначені для створення автономної системи опалення. Вбудований програматор — (мікропроцесор з термоконтроллером) призначений для управління обігрівачем, забезпечує користувачу високий комфорт, економічність і безпека.Контроль обігріву здійснюється з допомогою двох термодатчиків — перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрату електроенергії, а також задавати в кожній кімнаті індивідуальну температуру; другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накрывании або перекиданні приладу, що дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах тощо). Крім того контролер постійно перевіряє наявність заземлення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. Обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки температури в приміщенні, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою, 2 термодатчика: для установки температури повітря в діапазоні 5 - 35 З, і. температури панелі від 40 до 90 С. Програматор має тижневий і добовий режим
- Керамічний біо-конвектор UKROP БІО-К 1400ВП Wi-Fi обладнаний вбудованим цифровим програмованим терморегулятором з Wi-Fi модулем з можливістю керування через інтернет зі смартфона, комп'ютера. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою, 2 термодатчика: для установки температури повітря в діапазоні 5 - 35 З, і. температури панелі від 40 до 90 С. Програматор має тижневий і добовий режим
Перевагою інфрачервоних обігрівачів
- Елегантний вигляд обігрівачів підійде для будь-яких інтер'єрів.
- Просте управління системою.
- Регулювання температурою індивідуального в кожній кімнаті з використанням терморегулятора.
- Обладнання виготовлене виключно з чистих природних матеріалів.
- Термін експлуатації 25 - 30 років
- Не вимагає вентиляції , немає загрози промерзання системи якщо вона відключена.
- Швидкий і легкий монтаж(демонтаж) без пошкоджень ремонту.
- Повна відсутність рідкого теплоносія, трубопровід, розширювальних баків та інших незручностей.
- На відміну від конвекційних систем не висушує повітря, не виділяє продукти горіння і водяної пари, не створює протягів і циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль.
- Обладнання сертифіковане в Україні.
Характеристики моделей:
- Потужність ― 1400 Вт;
- Напруга і частота струму ― 220 В/50 Гц;
- Габаритні розміри,мм (ШхДхТ) ― 600х600х85;
- Площа обігріву — 24-28 кв. м.
- Температура поверхні панелі ― 80 градусів;
- Температура двох внутрішніх тенів: 90 З
- Колір плитки - бежевий
- Провід з євровилкою з заземленням,
- Маса, кг ― 21;
- Спосіб установки настінний;
- Підлогова установка - опціонально.
- Вбудований терморегулятор: опціонально,
- Вбудований програматор - опціонально.
Купити Керамічний біо-конвектор БІО-К1400В 4-х контурний в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр обігріву | 25 м |
| Потужність обігріву | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Сталь покрита порошковою фарбою |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 28 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
- Ціна: 3 090 ₴

