




Обмежений спец.пропозиція!
Зустрічайте новинку!
На численні прохання споживачів,
ексклюзивно від українського виробника,
представляємо вам перший розумний еко-конвектор в Україні "ЕКО-ОБІГРІВ ЕК 1000", який:
-
не сушить повітря,
-
має вбудований електронний терморегулятор,
-
тижневий програматор (опціонально),
-
2 термодатчика (повітря і тен),
-
підлогові ніжки.
Характеристики:
- Потужність 0,95 кВт
- Середня витрата 0,022 кВт на годину на 1 кв. м. (при теплоізоляції згідно норм),
- Просновное опалення від 10 до 20 кв. м. (без котла, труб, радіаторів та води!)
- Додаткове опалення до 35 кв. м. (дообогрев повітря в потрібних кімнатах до заданої температури).
- В кожній кімнаті індивідуальна температура (5...35°С, точність 0,5°С)
- Робота за програмою (добовий або тижневий цикл) - в моделі ЕК 1000П
- Обмеження температури корпусу обігрівача (дитяча кімнати тощо)
- Настінна і підлогова установка (в комплекті стінові кронштейни і ніжки)
- Захист від стрибків напруги в електромережі, від накривання і перекидання конвектора.
- Годинник - в моделі ЕК 1000П.
- Розміри 600х450х80мм,
- Вага 4 кг
- Гарантія 3 роки.
У більшості конвекторів на ринку температура тена значно вище, що і призводить до пересушування повітря, спалювання кисню і коротким строком служби тена.
На відміну від інших виробників конвекторів з термостатом або з таймером, еко-конвектор ТМ "ЕКО-ОБІГРІВ" не пересушує повітря завдяки особливій сучасної енергозберігаючої технології виробництва тена. Нам вдалося знизити навантаження на ТЕН в 3 рази! так щоб він давав третину потужності. Таким чином ми досягли 2 істотних переваги: температура тена знижена до 200С і відповідно тривав термін служби тена.
Купити розумний еко-конвектор ЕКО-ОБІГРІВ ЕК 1000 в Україні можна тут, натиснувши кнопку купити.
Далі наш консультант зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення.
Доставка по Україні популярними перевізниками. Післяплата, передоплата, безготівковий розрахунок.
Ціна з ПДВ уточнюється індивідуально.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | Flyme |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 5 670 ₴/набір


