




Знижка 60% на будь-яку UV лампу-стерилізатор:
1.Керамічний біо-конвектор UKROP БІО-К 750ВТ з терморегулятором + UV Бактерецидная Лампа стерилізатор.
2.Керамічний біо-конвектор UKROP БІО-К 750ВТ з терморегулятором + Портативний ручний UV стерилізатор на акумуляторі
3.Керамічний біо-конвектор UKROP БІО-К 750ВТ з терморегулятором + Портативний ручний UV стерилізатор на батарейках.


Акція заводу на новинку - знижка в обмін на лайк відео і підписку на канал!
Унікальність біо-конвектора UKROP БІО-КЕРАМІК 750 в його змішаному способі теплопередачі. Прилад працює одночасно як інфрачервоний низькотемпературний обігрівач і як традиційний але м'який (біо) конвектор.
Фронтальна (передня) частину обігрівача є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання комфортного для людини діапазону, одночасно виконуючи функцію тепло-акумулятора, що дає додаткові можливості для економії.
У внутрішній короб обігрівача вбудований повітряний керамічний біо - тен закритого типу, що забезпечує швидкий прогрів приміщення. Завдяки великій площі нагрівальної керамічної плити відбувається прискорений теплообмін. Нагрівач надійно ізольований від контакту з повітрям, таким чином гріючим теном виступає вся площа керамічної плити. Температура плити всього 90 на відміну від 150-200 від звичайних конвекторних тенів, це дозволяє м'яко підігрівати холодне повітря, який потрапляє в конвекційний короб знизу і виходить через верхні грати корпусу, при цьому не пересушує повітря, а також не випалюючи пилу і кисню.
Обігрівач серії UKROP БІО - КЕРАМІКА виготовляється в металевому корпусі з лицьовою частиною з керамограніта.
Колір лицьової керамічної плити - бежевий, під замовлення можливе чорний, білий або інший.
Для облаштування системи опалення, можливо паралельне з'єднання з іншим таким же обігрівачем без терморегулятора (UKROP БІО-К750) в один ланцюг, таким чином один терморегулятор на головному обігрівачі буде ведучим і управляти двома обігрівачами.
Обладнаний вбудованим тижневим програмованим терморегулятором (дозволяє управляти обігрівачем окремо або системою опалення в цілому, де даний обігрівач є «керуючим» системою опалення).
Характеристики вбудованого терморегулятора (Т) і програматора (П)
Терморегулятор з програматором 3в1 для інфрачервоної панелі опалення UKROP - це розумний кліматичний прилад вбудований в інфрачервоні панелі опалення ТМ UKROP з метою досягнення максимального енергозбереження. Складається з 3-х приладів в одному:
· Терморегулятор повітря - автоматичне керування температурою повітря в приміщенні (в кожній кімнаті можна задати індивідуальну температуру, обігрівач не потребує під включенні і виключенні протягом усього року).
· Терморегулятор поверхні панелі керування температурою поверхні панелі (захист від перегріву при підвищенні напруги в електромережі, пожежобезпечність при накрывании, перекидання, падіння, можна задати безпечну температуру для дитячих кімнат). Терморегулятор буде підстроювати температуру самої панелі (від кімнатної і вище) в залежності від заданої температури в приміщенні і його тепловтрат, але не вище встановленого користувачем межі (40...92°С).
· Програматор - програмування роботи електропанелі по годинах з добовим або тижневим циклом (на кожну годину, можна встановити один з режимів обігріву: Комфорт; Економ; Незамерзание; Відключений і 2 службових).
Характеристики терморегулятора:
· Кількість каналів терморегулювання - 2
· Діапазон установки кімнатної температури від 5°С до 35°С (41...95°F)
· Діапазон установки граничної температури обігрівача від 40°С до 95°С (104...203°F)
· Простота управління (всього дві кнопки – підняти або опустити температуру в кімнаті 5...35°с З точністю 0,5°С).
· Можливість блокування від дітей
· Контроль наявності заземлення (можна відключити).
· Захист від стрибків напруги в мережі. Робота в діапазоні ~160...260В.
· Включення нагрівального елемента не через реле (додаткова економічність).
Управління здійснюється за допомогою двох термодатчиків:
- один контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрату електроенергії, а також задавати для кожної кімнати індивідуальну температуру;
- інший термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накрывании і перекиданні приладу, що дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнат тощо).
Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні (можна по годинній програмі з добовим або тижневим циклом), контролер автоматично в залежності від тепловтрат приміщення знаходить необхідну температуру самого обігрівача, а також навантаження на електромережу (100% або 50% потужності).
Включення і вимикання нагрівача здійснюється електронним способом (безшумно, без іскор і перешкод). Обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки температури в приміщенні, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період.
ПЕРЕВАГИ:
- Контроль температури поверхні панелі (незалежність від напруги в електромережі)
- Контроль температури в приміщенні (точність 0,5°С)
- Безшумная робота (комутація не через реле)
- Відсутність гістерезису (в залежності від тепловтрат приміщення встановлюється необхідна температуру поверхні панель, а також потужність - або повна або 50%)
- Простота у використанні (всього 2 кнопки: підняти/опустити температуру в кімнаті) і інформаційності (температура, поточний режим обігріву, годинники тощо)
- Звукова індикація
- Обігрів за годинною програмою з добовим/тижневим циклом (на кожну годину один з 6-ти режимів: Комфорт, Економ, Антизамерзання, Відключений, Турбокомфорт, Нагрів тільки панелі.)
Відео налаштування терморегулятора і програматора дивіться тут
Купити Промо-набір 2+1 Керамічний біо-конвектор UKROP БІО-К 750ВТ з терморегулятором + UKROP БІО-К 1400ВТ в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні | |
| Виробник | УКРОП |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВИБРАТИ КЕРУВАННЯ: | цифровий терморегулятор |
| ВИБРАТИ КОЛІР: | Бежевий |
- Ціна: 5 050 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка з багатошарового гофрокартону, пінопласт в середині коробки.



