




Эксклюзиваная запатентована новинка від українського виробника UKROP з першою ціною на ринку, не має аналогів!
Компактний керамічний обігрівач з підвищеною потужністю
і тремью біо-нагрівачами які не сушать повітря!

Перші 5 відео-відгуків отримають гарантований подарунок.
Керамічний електричний обігрівач UKROP БІО-К 1000В поєднує в собі два принципи обігріву: конвективний (коли прогрівається повітря завдяки своїй природній циркуляції) та інфрачервоними променями (ІК – теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні. Завдяки чому вони стають джерелами тіла.) Останні в свою чергу схожі з теплом від глиняної печі і вельми благотворно впливають на весь організм людини. Останнім часом популярність, інфрачервоні сауни також використовують ІЧ промені для оздоровлення організму і навіть лікування деяких захворювань.
Залежно від способу управління, є 4 опції обігрівача.
Опалювальна панель БІО-К 1000В - бюджетна модель без вбудованого терморегулятора з кабелем і євровилкою для прямого підключення в розетку або для підключення до системи опалення на загальний терморегулятор в кімнаті або в будинку. Доцільно у великих приміщеннях, з кількістю вікон більше одного, коли потрібно встановити велику потужність розраховану на кілька обігрівачів. У такому разі обігрівачі потрібно підключити в один ланцюг паралельним з'єднанням і потім живлення в мережу через терморегулятор. Струм терморегулятора повинен відповідати сукупної потужності электропанелей.
Електронагрівальна панель UKROP БІО-К 1000ВТ має вбудований цифровий терморегулятор, який відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Він призначений для створення автономної системи опалення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою, 2 термодатчика: для установки температури повітря в діапазоні 5 - 35 З, і. температури панелі від 40 до 90 С.
Під кнопкою "КУПИТИ" можна вибрати тип управління: без терморегулятора, з цифровим терморегулятором, з цифровоым програматором.
Перевагою інфрачервоних обігрівачів
- Елегантний вигляд обігрівачів підійде для будь-яких інтер'єрів.
- Просте управління системою.
- Регулювання температурою індивідуального в кожній кімнаті з використанням терморегулятора.
- Обладнання виготовлене виключно з чистих природних матеріалів.
- Термін експлуатації 25 - 30 років
- Не вимагає вентиляції , немає загрози промерзання системи якщо вона відключена.
- Швидкий і легкий монтаж (демонтаж) без пошкоджень ремонту.
- Повна відсутність рідкого теплоносія, трубопровід, розширювальних баків та інших незручностей.
- На відміну від конвекційних систем не висушує повітря, не виділяє продукти горіння і водяної пари, не створює протягів і циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль.
- Обладнання сертифіковане в Україні.
Характеристики моделей:
- Потужність ― 1100 Вт;
- Напруга і частота струму ― 220 В/50 Гц;
- Габаритні розміри,мм (ШхДхТ) ― 600х600х70;
- Площа обігріву — 22 кв. м.
- Кількість тенів: 3,
- Температура поверхні панелі ― 80 градусів;
- Температура двох внутрішніх тенів: 90 З
- Колір плитки - бежевий
- Провід з євровилкою з заземленням,
- Маса, кг ― 16;
- Спосіб установки настінний;
- Підлогова установка - опціонально.
- Вбудовані йтерморегулятор: опціонально,
- Втсроенный програматор - опціонально.
Купити Керамічний біо-конвектор БІО-К1000В 3-х контурний в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
- Ціна: 3 240 ₴



