



Електроконвектор ATLANTIC F119 – це нове покоління електричних конвекторів з електронним управлінням і розроблених за інноваційною технологією HD. ATLANTIC F119 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.
ТЕХНОЛОГІЯ HD
Технология HD - это современная технология, применяемая в конвекторах ATLANTIC. Данная технология разработана инженерами ATLANTIC на основе многолетнего опыта в инженерии и дизайне. Благодаря новой геометрической форме поверхности лицевой панели конвектора, устройство обладает улучшенной теплоотдачей. Лицевая панель конвектора нагревается быстро и распространяет тепло равномерно, что обеспечивает пользователю оптимальный комфорт без пересушивания воздуха.
НАГРЕВАТЕЛЬНЫЙ ЭЛЕМЕНТ
Конвектор оснащен закрытым алюминиевым П-образным нагревательным элементом, который не пересушивает воздух.
УПРАВЛЕНИЕ
Конвектор оснащен панелью управления, позволяющей настроить комфортную температуру нагрева воздуха в помещении. В данном конвекторе предусмотрено 4 температурных режима: «Экономичный», «Антизамерзание», «Комфорт», «Программирование». Режим «Программирование» дает возможность программировать сразу несколько конвекторов, соединенных между собой (до 15 штук).
УСТАНОВКА
Електроконвектор ATLANTIC F119 CMG TLC/M2 500W может быть установлен на пол при помощи ножек с роликами, или смонтирован на стену при помощи кронштейна.
БЕЗОПАСНОСТЬ
Завдяки закритому нагрівального елементу, поверхню конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість опіків.
Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчик падіння і пристроєм автоматичного захисту від перегріву, що робить пристрій максимально безпечним.
ГАРАНТІЯ
Гарантія виробника на електричний конвектор ATLANTIC F119 CMG TLC/M2 500W становить 5 років.
ОСОБЛИВОСТІ:
Технологія HD – високоефективний нагрів і економія електроенергії за рахунок вдосконаленої форми зовнішньої панелі.
Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний.
Режими роботи: «Економічний» , «Антизамерзання» , «Комфорт», «Програмування».
Електронний термостат високої точності.
Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45°С.
Вбудований датчик падіння гарантує виключення конвектора при падінні.
Вбудований захист від перегріву і подвійна ізоляція (клас захисту II).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 46.1 х 39.1 х 9.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49.3 х 45 х 14 см |
| Гарантія | 60 місяців років |
| Клас захисту | IP 24 |
| Коліщатка/ніжки для переміщення | Немає |
| Комплектація | Конвектор, Кабель з вилкою, Кронштейн для кріплення |
| Мoдель | F119 CMG TLC / M2 500W |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування | 5 м2 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Фільтрація повітря | Немає |
| Колір | Білий |
| Цифровий датчик температури | Немає |
- Ціна: 3 099 ₴

