




Електроконвектор ATLANTIC F19 – це нове покоління електричних конвекторів з механічною панеллю управління і розроблених за інноваційною технологією HD. ATLANTIC F19 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.
ТЕХНОЛОГІЯ HD
Технология HD - это современная технология, применяемая в конвекторах ATLANTIC. Данная технология разработана инженерами ATLANTIC на основе многолетнего опыта в инженерии и дизайне. Благодаря новой геометрической форме поверхности лицевой панели конвектора, устройство обладает улучшенной теплоотдачей. Лицевая панель конвектора нагревается быстро и распространяет тепло равномерно, что обеспечивает пользователю оптимальный комфорт без пересушивания воздуха.
НАГРЕВАТЕЛЬНЫЙ ЭЛЕМЕНТ
Конвектор оснащен закрытым алюминиевым П-образным нагревательным элементом, который не пересушивает воздух.
УПРАВЛЕНИЕ
Конвектор оснащений надійною механічної панеллю управління, яка дозволяє налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря в приміщенні, а також включити і вимкнути конвектор.
УСТАНОВКА
Електроконвектор ATLANTIC F19 CEG BL-Meca/M2 500W може бути встановлений на підлогу за допомогою ніжок з роликами, або змонтований на стіну за допомогою кронштейна.
БЕЗПЕКА
Завдяки закритому нагрівального елементу, поверхню конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість опіків.
Конвектор оснащен датчиком комнатной температуры, датчиком падения и устройством автоматической защиты от перегрева, что делает устройство максимально безопасным.
ОСОБЕННОСТИ:
Технология HD – высокоэффективный нагрев и экономия электроэнергии за счет усовершенствованной формы внешней панели.
Закрытый нагревательный элемент: безопасный, бесшумный, долговечный.
Механический термостат высокой точности.
Безопасный для детей – температура внешней панели не превышает 45°С.
Встроенный датчик падения гарантирует выключение конвектора при падении.
Вбудований захист від перегріву і подвійна ізоляція (клас захисту II).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 46.1 х 39.1 х 9.2 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49.3 х 45 х 14 см |
| Гарантія | 60 місяців років |
| Клас захисту | IP 24 |
| Коліщатка/ніжки для переміщення | Немає |
| Комплектація | Конвектор, Кабель з вилкою, Кронштейн для кріплення |
| Мoдель | F19 CEG BL-Meca/M2 500W |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування | 5 м2 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Фільтрація повітря | Немає |
| Колір | Білий |
| Цифровий датчик температури | Немає |
- Ціна: 2 599 ₴

