




Електроконвектор ATLANTIC F19 – це нове покоління електричних конвекторів з механічною панеллю управління і розроблених за інноваційною технологією HD. ATLANTIC F19 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.
ТЕХНОЛОГІЯ HD
Технологія HD - це сучасна технологія, застосовувана в конвекторах ATLANTIC. Дана технологія розроблена інженерами ATLANTIC на основі багаторічного досвіду в інженерії та дизайні. Завдяки нової геометричної форми поверхні лицьової панелі конвектора, пристрій володіє покращеною тепловіддачею. Лицьова панель конвектора нагрівається швидко і поширює тепло рівномірно, що забезпечує користувачеві оптимальний комфорт без пересушування повітря.
НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ
Конвектор оснащений закритим алюмінієвим П-образним нагрівальним елементом, який не пересушує повітря.
УПРАВЛІННЯ
Конвектор оснащен надежной механической панелью управления, позволяющей настроить комфортную температуру нагрева воздуха в помещении, а также включить и выключить конвектор.
УСТАНОВКА
Электроконвектор ATLANTIC F19 CEG BL-Meca/M2 2000W может быть установлен на пол при помощи ножек с роликами, или смонтирован на стену при помощи кронштейна.
БЕЗОПАСНОСТЬ
Благодаря закрытому нагревательному элементу, поверхность конвектора не нагревается до высоких температур, что исключает возможность ожогов.
Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчик падіння і пристроєм автоматичного захисту від перегріву, що робить пристрій максимально безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
Технологія HD – високоефективний нагрів і економія електроенергії за рахунок вдосконаленої форми зовнішньої панелі.
Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний.
Механічний термостат високої точності.
Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45°С.
Вбудований датчик падіння гарантує виключення конвектора при падінні.
Вбудований захист від перегріву і подвійна ізоляція (клас захисту II).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 5.9 кг |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 46.1 х 76.1 х 9.2 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49.3 х 82 х 14 см |
| Гарантія | 60 місяців років |
| Клас захисту | IP 24 |
| Коліщатка/ніжки для переміщення | Немає |
| Комплектація | Конвектор, Кабель з вилкою, Кронштейн для кріплення |
| Мoдель | F19 CEG BL-Meca/M2 2000W |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування | 20 м2 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Фільтрація повітря | Немає |
| Колір | Білий |
| Цифровий датчик температури | Немає |
- Ціна: 3 499 ₴

