


Електричний конвектор F17 ESSENTIAL (CMG BL-Меса/М) 1500W – оптимальне рішення для тих, хто шукає альтернативу газовому опаленню. Надійний і безпечний, конвектор ATLANTIC F17 ESSENTIAL від провідного французького виробника, стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або надійного додаткового опалювального обладнання.
Конвектор оснащений закритим П-образним нагрівальним елементом, який не пересушує повітря. Завдяки природній конвекції повітря конвектор швидко прогріває приміщення, навіть якщо в будинку або квартирі високі стелі. Ручка регулювання температури знаходиться на бічній панелі і дуже проста в управлінні.
Конвектор F17 ESSENTIAL (CMG BL-Меса/М) 1500W можна монтувати на стіну або поставити на підлогу, використовуючи спеціальні «ніжки». Який би варіант UKROP лення ви не вибрали, конвектор буде абсолютно безпечний для сімей, де є маленькі діти. Закритий нагрівальний елемент не дозволяє поверхні конвектора сильно нагріватися і усуває загрозу опіків. Округлені кути не тільки надають витонченості дизайну, але і надійно захищають дитину від випадкового травмування. Простое крепление к стене с помощью надежного кронштейна делает монтаж простым и удобным, а возможность комплектации «ножками» позволяет вам выбрать наиболее комфортное решение для вашей семьи.
Гарантия производителя на электрический конвектор F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca/М) 1500W составляет 5 лет.
ОСОБЕННОСТИ:
Закрытый нагревательный элемент: безопасный, бесшумный, долговечный
Технология Soft Air обеспечивает комфортный микроклимат в помещении - не сушит воздух, не сжигает кислород
Безопасный для детей – температура внешней панели не превышает 45 ̊С, закругленные углы
Вбудований датчик падіння гарантує виключення конвектора при падінні
Вбудований захист від перегріву і подвійна ізоляція (клас захисту II)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 4.9 кг |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 60.6 х 7.8 см |
| Гарантія | 60 місяців років |
| Клас захисту | IP 24 |
| Коліщатка/ніжки для переміщення | Немає |
| Комплектація | Конвектор, Кабель з вилкою, Кронштейн для кріплення |
| Мoдель | F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca/М) 1500W |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування | 15 м2 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Фільтрація повітря | Немає |
| Колір | Білий |
| Цифровий датчик температури | Немає |
- Ціна: 3 199 ₴

