

Электрический конвектор BONJOUR CEG BL-MECA/M (500W) с механическим управлением – базовая модель с оптимальным соотношением цена/качество, разработанная французским концерном GROUPE ATLANTIC специально для украинского рынка. Прибор можно использовать как в качестве основного, так и в качестве дополнительного отопительного оборудования. Принцип действия конвектора заключается в естественной конвекции воздуха, что позволяет конвектору быстро прогревать помещение даже с высоким потолком.
Конвектор BONJOUR, 500 Вт оснащений закритим нагрівальним елементом, який не пересушує повітря, не шумить і забезпечує безпечну температуру зовнішньої поверхні конвектора.
Класичний дизайн конвектора серії BONJOUR гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, а просте UKROP лення до стіни за допомогою надійного кронштейна робить монтаж простим і зручним. Закруглені кути виключають ризик випадкового травмування.
Окремо ви можете придбати спеціальні опори для установки на підлозі, які дозволяють вільно переміщати конвектор BONJOUR з однієї кімнати в іншу. Для більш комфортної експлуатації конвектор оснащений зовнішнім регулюванням температури. BONJOUR, 500 Вт має клас захисту від прямого потрапляння бризок - IP 24, завдяки чому конвектор можна встановлювати у ванних кімнатах.
Гарантія виробника на електричний конвектор BONJOUR CEG BL-MECA/M (500W) становить 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ:
Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумний, довговічний.
Технологія Soft Air забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні - не сушить повітря, не спалює кисень.
Безпечний для дітей – температура зовнішньої панелі не перевищує 45°З, закруглені кути.
Вбудований захист від перегріву і подвійна ізоляція (клас захисту II).
Вбудований датчик падіння гарантує виключення конвектора при падінні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 3.35 кг |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 38.4 х 7.8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника років |
| Клас захисту | IP 24 |
| Коліщатка/ніжки для переміщення | Немає |
| Комплектація | Конвектор, Кабель з вилкою, Кронштейн для кріплення |
| Мoдель | CEG BL-Meca/M (500W) |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Побутової |
| Особливості | З терморегулятором |
| Площа обслуговування | 5 м2 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Фільтрація повітря | Немає |
| Колір | Білий |
| Цифровий датчик температури | Немає |
- Ціна: 1 899 ₴

