




Преміум якість за кращою ціною на ринку!
Купіть промонабір для економного опалення кімнати площею до 30 кВ.м. і висотою 2,5 м і отримаєте розетковий терморегулятор МТР-2 16А в подарунок.
(Набір вимагає самостійного монтажу терморегулятора. 2 обігрівача потрібно підключити паралельно або через фільтр перенесення до терморегулятора самостійно. Терморегулятор монтується в розрив з'єднання обігрівачів та електричної мережі або в розетку).
Керамічний біо-конвектор двуконтурний UKROP БІО-ДО 750В

Унікальність біо-конвектора UKROP БІО-КЕРАМІК 750 в його змішаному способі теплопередачі. Прилад працює одночасно як інфрачервоний низькотемпературний обігрівач і як традиційний але м'який (біо) конвектор.
Фронтальна (передня) частину обігрівача є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання комфортного для людини діапазону, одночасно виконуючи функцію тепло-акумулятора, що дає додаткові можливості для економії.
У внутрішній короб обігрівача вбудований повітряний керамічний біо - тен закритого типу, що забезпечує швидкий прогрів приміщення. Завдяки великій площі нагрівальної керамічної плити відбувається прискорений теплообмін. Нагрівач надійно ізольований від контакту з повітрям, таким чином гріючим теном виступає вся площа керамічної плити. Температура плити всього 90 на відміну від 150-200 від звичайних конвекторних тенів, це дозволяє м'яко підігрівати холодне повітря, який потрапляє в конвекційний короб знизу і виходить через верхні грати корпусу, при цьому не пересушує повітря, а також не випалюючи пилу і кисню.
Обігрівач серії UKROP БІО - КЕРАМІКА виготовляється в металевому корпусі з лицьовою частиною з керамограніта.
Колір лицьової керамічної плити - бежевий, під замовлення можливе чорний, білий або інший.
Для облаштування системи опалення, можливо паралельне з'єднання з іншим таким же обігрівачем без терморегулятора (UKROP БІО-К750) в один ланцюг, таким чином один терморегулятор на головному обігрівачі буде ведучим і управляти двома обігрівачами.
Обладнаний вбудованим тижневим програмованим терморегулятором (дозволяє управляти обігрівачем окремо або системою опалення в цілому, де даний обігрівач є «керуючим» системою опалення).
ПЕРЕВАГИ:
- Контроль температури поверхні панелі (незалежність від напруги в електромережі)
- Контроль температури в приміщенні (точність 0,5°С)
- Безшумная робота (комутація не через реле)
- Відсутність гістерезису (в залежності від тепловтрат приміщення встановлюється необхідна температуру поверхні панель, а також потужність - або повна або 50%)
- Простота у використанні (всього 2 кнопки: підняти/опустити температуру в кімнаті) і інформаційності (температура, поточний режим обігріву, годинники тощо)
- Звукова індикація
- Обігрів за годинною програмою з добовим/тижневим циклом (на кожну годину один з 6-ти режимів: Комфорт, Економ, Антизамерзання, Відключений, Турбокомфорт, Нагрів тільки панелі.)
Купити промонабір для опалення квартири, будинки до 30 кв. м. Ukrop К750В*2 шт+розетковий терморегулятор в Україні можна тут, поклавши товар у кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей замовлення.
Доставка здійснюється по всій Україні популярними службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВИБРАТИ КОЛІР: | Бежевий |
- Ціна: 5 850 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Коробка з багатошарового гофрокартону, пінопласт в середині коробки: по периметру, на лицьовій і фронтальній стороні. Додаткова дерев'яна решетування на перевізника не потрібно.


