




Купивши цей промо-набір - ви пристойно заощадите!
Керамічний обігрівач з терморегулятором UKROP К 475ВТ + БІО-К 1000ВТ + БІО-К 1400ВТ
Увага! Ніжки не йдуть у комплекті, але їх можна замовити окремо.
Характеристики UKROP К 475ВТ:
- Площа обігріву: основний обігрів -5-7 кв.м., додатковий - до 10 кв. м.
- Робоча температура поверхні панелі: 90 ° С
- Напруга живлення: ~ 220 ± 10%
- Номінальна потужність, кВт: 0,3
- Габаритні розміри, мм: 600х600х50
- Маса, кг: 13
- Гарантійний термін: 6 років
- Термін служби: не менше 25 років
- Спосіб встановлення: настінний, підлоговий (з додатковими ніжками)
- Країна-виробник: Україна
Увага! Виробник залишає за собою право змінювати колір панелей, або модель сушки для рушників, відповідно до поточних залишків товару на складах. Відповідно, може коригуватися ціна. Будь ласка, уточнюйте ці 2 параметри в наборі під час замовлення.

Електронагрівальна панель UKROP БІО-К 1000ВТ має вбудований цифровий терморегулятор, що відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Він призначений для створення автономної системи опалення. Користувач задає собі необхідну температуру в приміщенні. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою, 2 термодатчики: для встановлення температури повітря в діапазоні 5 - 35 С, в. температури панелі від 40 до 90°С.
Характеристики моделі:
- Потужність ― 1100 Вт;
- Напруга та частота струму ― 220 В/50 Гц;
- Габаритні розміри, мм (ШхДхТ) - 600х600х70;
- Площа обігріву - 22 кв.м.
- Кількість тінів: 3,
- Температура поверхні панелі - 80 градусів;
- Температура двох внутрішніх тінів: 90°С
- Провід з євровилкою із заземленням,
- Маса, кг - 16;
- Спосіб встановлення - настінний;
- Підлога - опціонально.
Характеристики UKROP БІО-К 1400ВТ:
- Потужність ― 1400 Вт;
- Напруга та частота струму ― 220 В/50 Гц;
- Габаритні розміри, мм (ШхДхТ) - 600х600х85;
- Площа обігріву - 24-27 кв.м.
- Температура поверхні панелі: 80 градусів;
- Температура двох внутрішніх тінів: 90 градусів;
- Провід із євровилкою із заземленням;
- Маса, кг - 21;
- Спосіб встановлення - настінний;
- Підлогова установка - опціонально.
Купити промонабір 3шт.: керамічний обігрівач з терморегулятором UKROP К 475ВТ + БІО-К 1000ВТ + БІО-К 1400ВТ в Україні можна тут, поклавши товар в кошик, далі наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшого уточнення деталей.
Доставка здійснюється по всій Україні найпопулярнішими службами доставки.
Оплата можлива як з передоплатою готівковим або безготівковим платежем, так і за фактом доставки при отриманні післяплатою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Потужність обігріву | 2975 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Функція пам'яті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВИБРАТИ КЕРУВАННЯ: | цифровий терморегулятор |
- Ціна: 15 200 ₴





