




ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Площа опалення, м2 | 15 |
| Номінальна потужність, Вт | 1500 |
| Споживана потужність, Вт | 500 |
| Габарити, мм | 1500х125х75 |
ОПИС
Середньохвильовий інфрачервоний нагрівач Теплів У1500 призначений як для основного, так і для локального опалення відкритих майданчиків кафе та ресторанів, дачних альтанок, балконів тощо.
Комфортне тепло на веранді восени, навесні та навіть узимку. Ця модель електричних інфрачервоних стельових нагрівачів являє собою нагрівач із відкритим ТЕНом, який під час роботи має температуру Т=600 °C. Кут розкриття інфрачервоних променів 100 градусів, що дає змогу точково накрити необхідну для обігріву зону.
Встановлення.
Мінімальна комфортна відстань до нагрівача не має бути менш ніж 1 метр. Максимальна ефективна висота втоми нагрівача до 3,5 метра.
Монтаж.
Інфрачервоний нагрівач Теплів У1500 має в комплекті поворотні кріплення, що дають змогу встановити нагрівач під потрібним кутом до зони обігріву.
Гарантія.
Гарантія на інфрачервоний нагрівач Теплів У1500 становить 1 рік.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву | 600 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Основні | |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Виробник | Теплоv |
| Призначення | Промислове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 899 ₴

