


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПИС
Теплів У6000 — старша модель промислових середньохвильових нагрівачів.
Інфрачервоний нагрівачданного типу має вузькоспрямований потік, а завдяки температурі ТЕНа до 600 градусів має велику інтенсивність, порівнюючи з довгохвильовими нагрівачами. У зв'язку з цим дані нагрівачі не рекомендується застосовувати на малих висотах підвісу. Основне застосування нагрівачів Теплів У6000 — це локальне обігрівання промислових приміщень із високими стелями.
Інфрачервоні промислові середньохвильові нагрівачі з відкритим ТЕНом Теплів У6000 можуть застосовуватися для обігріву складів, ангорів, цехів, промислових приміщень, вокзалів тощо.
Нагрівачі використовуються як для основного, додаткового, так і для локального опалення.
Інфрачервоні нагрівачі Теплів У6000 ідеально підходять для локального нагрівання в приміщеннях із висотою стель до 15 метрів, завдяки своїй точковій спрямованості та силі теплового потоку.
Площа опалення:
-
- Основне опалення: до -26 градусів на вулиці, у приміщенні +20 градусів (площа до 60 м2)
- Весна-осінь: до-4 градусів на вулиці, всередині приміщення +20 градусів (площа до 120 м2)
- Додаткове обігрівання: +10 градусів до наявної температури (площа до 180 м2)
- Локальне обігрівання: 30 м2.
| Площа опалення, м2 | 60 |
| Номінальна потужність, Вт | 6000 |
| Споживана потужність, Вт | 2000 |
| Габарити, мм |
1932х320х80 |
Купити Теплів У6000 з доставкою по Україні можна тут, поклавши товар у кошик.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1932 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні | |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Виробник | Теплоv |
| Призначення | Промислове |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 6 298 ₴

