


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
null
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | зшитий вулканізований поліетилен |
| Діаметр | 7,5 мм |
| Захисний екран | алюмінієва трубка |
| Комплектація | кабель, монтажна стрічка, гофротрубка |
| Монтаж | у стяжку 3-5 см |
| Потужність | 17 Вт/м (за 230 В)/15,6 Вт/м (за 220 В) |
| Призначення | системи теплої підлоги |
| Площа обігріву | 3.5-4.4м² |
| Країна | Норвегія |
| Тип кабеля | двожильний резистивний |
| Тип з'єднання | безмуфтовий |
| Крок укладання | 7,5-12 см |
- Ціна: 6 849 ₴

