


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
null
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi-Therm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | фторполімер (FEP) і поліетилен низького тиску (HDPE) |
| Діаметр | 5 мм |
| Захисний екран | алюміній і поліетилен |
| Комплектація | кабель, монтажна стрічка, гофротрубка |
| Монтаж | у стяжку 3-5 см |
| Потужність | 19 Вт/м (за 220 В) |
| Призначення | системи теплої підлоги |
| Площа обігріву | 7.6-9.5м² |
| Країна | Польща |
| Тип кабеля | двожильний резистивний |
| Тип з'єднання | муфтовий |
| Крок укладання | 7,5-12 см |
- Ціна: 10 302 ₴

