


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
null
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Therm Eko |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 7 мм |
| Захисний екран | алюмінієва фольга |
| Комплектація | кабель, монтажна стрічка, гофротрубка |
| Монтаж | у стяжку 3-5 см |
| Потужність | 16,5 Вт/м (за 220 В) |
| Призначення | системи теплої підлоги |
| Площа обігріву | 0.6-0.8м² |
| Країна | Україна |
| Тип кабеля | двожильний резистивний |
| Тип з'єднання | муфтовий |
| Крок укладання | 7,5-12 см |
- Ціна: 1 983 ₴

