




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терморегулятор цифровий із кнопковою панеллю керування, великим LCD-дисплеєм і можливістю програмування M6.716 — призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних системами електричного опалення.
Основні особливості терморегулятора M6.716:
- Строгий і ергономічний дизайн.
- Кнопкова передня панель керування.
— LCD-дисплей із підсвіткою екрана, легко читається в темряві.
- Зручне програмування (5 днів + 2 дні або 6 днів +1 день).
- Керування одним натисканням кнопки регулювання температури.
- Збереження параметрів під час вимкнення терморегулятора.
- Просте встановлення в стандартні підрозетники.
Характеристики
Тип — Цифровий, програмований.
Панель керування — кнопкова.
Монтаж — Внутрішній.
Дисплей – LCD.
Таймер — Є.
Захист від дітей — Є.
Діапазон регульованих температур: заводське встановлення: +5°C~+40°C, ручне встановлення: +5°C~+90°C.
Робоча напруга: 220 В ± 10%, 50-60 Гц.
Мах потужність — 3,2 кВт.
Допустимий струм — 16 А.
Споживана потужність — 2 Вт.
Кількість ланцюгів — 1.
Корпус — термостійкий пластик.
Колір білий.
Ступінь захисту — IP20.
Габарити: 89х90х13мм.
Комплектація
Терморегулятор — 1 шт.
Термодатчик NTC з кабелем (3 м) — 1 шт.
Болти для кріплення — 2 шт.
Інструкція користувача — 1 шт.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вага | 0.3 кг |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Голосове управління | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Водонагрівачі, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Радіатори, Тепла підлога, Електричні котли, Сауни і лазні |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 246 ₴




