



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний кімнатний терморегулятор M5.16 призначений для регулювання температури в приміщеннях, обладнаних системами опалення тепла тепла підлога (кабельні, плівкові).
Основні особливості терморегулятора M5.16:
- Простий і ергономічний дизайн.
- Механічна передня панель керування.
- Індикатор робочого стану на передній панелі.
- Керування через поворот регулятора.
- Корпус із термостійкого пластику.
- Просте встановлення в стандартний підрозетник.
- Не потребує додаткового настроювання.
Основні характеристики:
Тип — механічний.
Панель керування — механічна поворотна.
Монтаж — Внутрішній.
Дисплей — Ні.
Таймер — Ні.
Захист від дітей — Ні.
Діапазон регульованих температур: +5°C~+40°C.
Робоча напруга: 230 В ± 10%.
Мах потужність — 3,2 кВт.
Допустимий струм — 16 А.
Споживана потужність — 1,5 Вт.
Кількість ел. ланцюгів — 1.
Корпус — термостійкий пластик.
Колір білий.
Температурний режим експлуатації — від -5 до +50 °C.
Габарити: 86х86х23мм.
Комплектація
Терморегулятор - 1шт.
Термодатчик NTC з кабелем (3 м) — 1 шт.
Болти для кріплення — 2 шт.
Інструкція користувача — 1 шт.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Бездротовий стандарт | Без Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Тепла підлога, Водонагрівачі, Інфрачервоні обігрівачі |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 629 ₴

