



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цифровий терморегулятор із кнопковою панеллю керування, великим LCD-дисплеєм і можливістю програмування BHT 306 — призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних електричними системами опалення.
Основні особливості терморегулятора BHT 306:
- Простий і ергономічний дизайн.
- Передня панель додатково покрита акрилом для захисту від подряпин.
- Великий LCD-дисплей із підсвіткою екрана, легко читається в темряві.
- Кнопкова панель керування.
- Зручне програмування (5 днів + 2 дні або 6 днів +1 день).
- Керування одним натисканням кнопки регулювання температури.
- Збереження параметрів під час вимкнення терморегулятора.
- Просте встановлення в стандартні підрозетники.
Характеристики
Тип — Цифровий, програмований; Панель керування — кнопкова. Монтаж — Внутрішній. Дисплей – LCD; Таймер — Є.
Захист від дітей — Є. Діапазон регульованих температур: заводське встановлення: +5°C~+60°C; ручне встановлення: +5°C~+99°C.
Робоча напруга110-240 В, 50-60 Гц; Мах потужність — 3,2 кВт. Допустимий струм — 16 А. Споживана потужність — 1,5 Вт.
Кількість ланцюгів — 1; Корпус — термостійкий пластик + акрилове покриття. Колір білий; Ступінь захисту — IP20.
Температурний режим експлуатації — від 0 до +45 °C. Габарити: 86х86х13мм.
Комплектація
Терморегулятор - 1шт.
Термодатчик NTC з кабелем (3 м) — 1 шт.
Болти для кріплення — 2 шт.
Інструкція користувача — 1 шт.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 99 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Тепла підлога, Водонагрівачі, Інфрачервоні обігрівачі |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 1 427 ₴

