




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НОВИНКА на ринку інфрачервоних плівок!!
Інфрачервона плівка Heat Plus Spp -305-РТС функцією саморегуляції — це новітній продукт ТМ Heat Plus (інфрачервона плівка 5 покоління). Вона справедливо може називатися «розумною» чарівною плівкою. Її чудовою особливістю є функція саморегуляції (її потужність, а отже, і температура нагрівання плівки змінюється залежно від температури довкілля). З цього йдуть дві її найважливіші переваги перед звичайними нагрівальними плівками:
-во-перше — її надзвичайна економічність (плівка сама зменшує своє енергоспоживання, у місцях, де в цьому немає потреби);
-во-друге — запобігання локальному перегріванню за допомогою зниження теплової потужності, що виділяється (плівка не боїться замикання меблями та килимовими покриттями. Вона грітиме на відкритих ділянках теплої підлоги, а в місцях порушення тепловідведення суттєво знижуватиме свою потужність.
Ефект саморегуляції досягається завдяки використанню в структурі інфрачервоної плівки композитних матеріалів на основі вуглецю із застосуванням новітньої технології CNT (карбонові нанотрубки). Вони відіграють роль пасивних сенсорів температури по всій площі плівки.
Інфрачервона плівка Heat Plus Spp -305-РТС використовується як нагрівальний елемент у системах електричного опалення (тепла підлога). Вона підходить для монтажу в приміщеннях будь-якого типу (зокрема в дитячих кімнатах), під різні підлогові покриття: ламінат, паркетну дошку, лінолеум, килимолін, наливні підлоги, керамічну плитку, керамограніт тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seggi Century |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага погонного метра | 0.28 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Максимальна споживана потужність | 110 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 55 град. |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 160 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 дней |
- Ціна: 387 ₴

