



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Heat Plus iTeo4 Wi-Fi — програмований терморегулятор, з виносним датчиком підлоги та вбудованим датчиком температури. Підходить для плівкових і кабельних теплих підлог. Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщенні. Є модуль wi-fi для віддаленого керування терморегулятором через мобільний застосунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Колір | Білий |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Автоматичне вмикання терморегулятора | Да |
| Бездротове керування | Да |
| Вага | 0.25 кг |
| Вид | Терморегулятори |
| Вбудований датчик повітря | Да |
| Гарантія | 24 місяці років |
| Датчик температури підлоги | Да |
| Діапазон регульованих температур | +5 -40 °С |
| Додатково | Режим роботи: Контроль температури підлоги/контроль температури повітря/ Комбінований. Наявність внутрішньої батарейки |
| Кількість комутованих ланцюгів | 1 |
| Комплектація | Гарантійний талон 1 шт. | Рахівництво користувача 1 шт. | Теремодатчик (iTeo) з кабелем (2,5 м) 1 шт| Терморегулятор 1 шт. |
| Корпус | Вогнетривкий пластик |
| Потужність | 3.2 кВт |
| Призначення | Електрична тепла підлога |
| Споживана потужність | 1.5 Вт*ч |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 86 х 86 х 13 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температурний режим експлуатації | От +5 до +50 °С |
| Тип | Електричний |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Струм | 16 А |
| Функція програмування | Да |
- Ціна: 3 104 ₴

