




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервона опалювальна плівка SPN-305-075 — низькотемпературний нагрівальний карбоновий елемент від HEAT PLUSТМ. Має п'ятишарову структуру, в основі якої є два шари високоякісного поліетилентерефталату.
HEAT PLUS — світовий лідер у сфері плівкового опалення. Виробництво опалювальної плівки здійснюється на південнокорейському заводі Heat Plus Korea. Продукція торгової марки Хіт Плюс відповідає низці світових вимог до якості: KICM, ISO 9001, CE, а також сертифікована до використання на території України: CЕС, УкрСепро.
Інфрачервона опалювальна плівка SPN-305-075 підійде для добре теплоізольованих приміщень. Рекомендується до використання під легкими підлоговими покриттями: ламінат, лінолеум, килимолін, паркетна дошка.
ОСОБЛИВОСТІ ІНФРАКРАСНОГО ВИЛУЧЕННЯ МАРКИ SPN-305-075
Матеріал складається з 5 шарів;
Нагрівається до 35 градусів;
Плавання відбувається за 160 градусів;
Зручний і практичний типорозмір
Складається із секцій завширшки 20 см (різається по німже)
Наявність «прозорих» ділянок, що не гріються, за шириною плівки (між секціями) через які допускається кріплення до стіни, стелі, підлоги
Ідеально підходить для укладання під ламінат
ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ ІЧ ПЛЕНКИ SPN-305-075
Інфрачервона плівка опалення SPN-305-075 найчастіше використовується під ламінатом. Це зумовлено тим, що максимальну температуру нагрівання ламінату, більшість виробників, обмежують на позначці 30-35 градусів Цельсія. Зіставивши обмеження температури нагрівання ламінату та максимальну робочу температуру опалювальної плівки SPN-305-075, робимо висновок про її максимальну придатність до використання в таких випадках. Структура будови опалювальної плівки HEAT PLUS SPN-305-075 така, що під час нагрівання тепло поширюється в обидві сторони. Тому для однобічного нагрівання, для мінімізації втрат тепла, яке спрямоване в бік протипоживну основну нагрівання, рекомендуємо застосовувати якісні теплоізолювальні та тепловідбивні підкладки.
Нагрівальна плівка ІЧ SPN-305-075 використовується для таких цілей:
Для теплої підлоги під ламінат, лінолеум, килимролін;
Для додаткового опалення й обігрівання будинків, дач і котеджів;
Для облаштування теплих стін;
Для нагрівання балконів і лоджів;
Для обігрівання парників і теплиць, смуг із лотками під розсаду, квітами;
Для промислового обігрівання складів, магазинів, кіосків і павільйонів;
МОНТАЖ І ВСТАНОВЛЕННЯ ОТРИМНОЇ ПЛЕНКИ SPN-305-075
Залежно від обраної Вами технології монтажу інфрачервоної опалювальної плівки, можуть застосовуватися ті чи інші додаткові матеріали (підкладки, захисні шари тощо)
Загалом товщина «сінвіча» матеріалів становитиме (висота теплої підлоги — H):
Під ламінатом або паркетною дошкою: H = 4,5 мм
Під килимом або лінолеумом: H = 6,5 мм
Під цементною стяжкою: H = 2,2 мм
ПОТРЕБЛЕНІЄЇ ЕНЕРГІЇ
Номінальна потужність опалювальної плівки SPN-305-075 становить 75 Вт/м. пог. (або 150 Вт/м2. Отже, споживаючи номінальну потужність, згодом буде досягнута номінальна температура нагрівання 35 °C.
У разі застосування програмованих терморегуляторів і зниження заданої температури нагрівання (до 20-23 °C) середня витрата електричної енергії (споживання інфрачервоної плівки) становитиме:
Середній показник витрати енергії становить:
Як основне опалення? 60 Вт/м.кв
Як додаткове (комфортне) нагрівання? 30 Вт/м.кв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 50 град. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Товщина плівки | 0.333 мм |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Плівки |
| Гарантія | 15 років років |
| Доставка/Оплата | Ціна за 1 м. |
| Потужність на квадратний метр | 220 Вт/м |
| Країна-виробник товару | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Інфрачервоний |
- Ціна: 290 ₴

