
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальні мати Thermoval — двожильні нагрівальні мати для укладання під плитку та поверхні з натурального каменю. Складаються з грельної частини й одного монтажного дроту під'єднання. Застосовується, коли вже є готова поверхня під плитку або інше підлогове покриття, не вимагає залиття цементно-піщаної стяжки, утоплюється в клейовий розчин.
Двожильні нагрівальні мати — ідеальний варіант для вбудованого нагрівання підлоги. Вони виготовлені з кабельних секцій завширшки 50 см, які закріплюються на спеціальній скловолоконній сітці з кроком 7,6 см.
Мати нагрівальні Thermoval відповідають європейським стандартам IEC 60800 1998.
Мати можуть встановлюватися для основного або допоміжного опалення, у приміщеннях, як-от:
- всі житлові приміщення (ванні кімнати, кухні, передпокої, спальні, підсобні приміщення);
- офісні приміщення;
- торгові приміщення;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoval |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кабель |
| Гарантія | 15 років років |
| Довжина | 18 м/пог. |
| Загальна потужність | 1530 Вт |
| Площа | 9 м2 |
| Розмір | 9 м.кв |
| Розпродаж | УВАГА! Розпродаж. Продаються подальшої позиції нагрівального кабельного мата Thermoval |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Температура нагрівання | від +0 до +45 °C |
| Тип | Кабельний мат |
| Колір | Коричневий |
| Ширина мата | 0.5 см |
- Ціна: 6 420 ₴

