




Принцип дії інфрачервоної плівки Heat Plus Standart ґрунтується на перетворенні електричної енергії на теплове випромінювання, яке генерується вуглецевими смугами. Завдяки технологічним особливостям плівки, як-от: велика площа нагрівної поверхні, температура нагрівання від 20 до 35 градусів Цельсія, мінімальна товщина та гнучкість, інфрачервону плівку Heat Plus Standart можна використовувати з будь-якими видами підлогових і настінних покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, килимролін, вінілові покриття, гіпсокартон, OSB тощо). За допомогою інфрачервоної плівки Heat Plus Standart, Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі, округлі та рельєфні поверхні. Склад: Поліетилентерефталат (РЕТ), мідний провідник, срібна паста, вуглець (карбонові смуги), поліетилен (РЕ)
Інфрачервона плівка Heat Plus HP-SPN-302-55- DC12. (Ширина: 20 см)
Інфрачервона опалювальна плівка Heat Plus HP-SPN-302-55- DC12 здійснює обігрів за рахунок карбонових смужок, які перетворюють електричну енергію в теплову.
Інфрачервона опалювальна плівка Heat HP-SPN-302-55- DC12 працює від зниженої напруги 12/24/48В як постійного, так і змінного струму.
Плівку можна підключити до напруги 12/24/48 Вольт, але необхідно враховувати, що сила струму в такому випадку збільшиться в 2-а рази (при 12В - 4,2А на м.п.; 24В - 8,3А на м.п.; 48В - 16,6А на м.п ),
а потужність у чотири рази (12В – 11 Вт. на м.п.; 24В – 44 Вт. на м.п.; 48В – 176 Вт. на м.п.;).
а потужність у чотири рази (12В – 55 Вт./ м2.; 24В – 220 Вт./м2 .; 48В – 880 Вт./м2.;)
Відповідно до цього слід враховувати зростаючу швидкість та температура нагріву.
Крок порізки плівки HP-SPN-302-55- DC12 секції відрізу немає.
Можливе використання у вигляді нагрівальних елементів в автотранспорті. Сама опалювальна нагріває плівка в першу чергу навколишні предмети (завдяки ІЧ випромінюванню) і вже від них тепло передається в приміщення. Нагрівання здійснюється рівномірно по всьому периметру, що прискорює годину, по якому відбувається приріст загальної температури, що значно економити енерговитрати на обігрів.
Інфрачервона опалювальна плівка Heat Plus HP-SPN-302-55- DC12 є екологічно чистою та складається з 5-ти шарів:
Поліетилентерефталат (РЕТ).
Мідний провідник.
Срібна паста;
Вуглець (карбонові смуги).
Поліестер (РЕ).
УВАГА! Нижче в характеристиках виробу HP-SPN-302-55- DC12 наведені параметри на напрузі 12В. При підключенні ік-плівки до мережі 24,36,48 В потужність інфрачервоної плівки та максимальна температура нагрівання відповідно зростають.
Характеристики:
Потужність на метр погонний:
при 12В - 11 Вт.
при 24В - 44 Вт.
при 48В - 176 Вт.
Потужність на метр квадратний:
при 12В - 55 Вт.
при 24В - 220 Вт.
при 48В - 880 Вт.
Максимальна температура нагріву 35-45 °С.
Тип Низьковольтний.
Нанесення вуглецевого шару смугами.
ККД 92%.
Температура плавлення 80°.
Товщина 0,338 мм.
Вага рулону 18 кг.
Довжина рулону 100 метрів.
Ширина 20 см..
Термін експлуатації – 50 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Універсальне |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина плівки | 200 мм |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Вага погонного метра | 0.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 180 дней |
| Довговічна | тільки механічне пошкодження |
- Ціна: 350 ₴




