
Інфрачервоний обігрівач "КРІП Б1000" довгохвильовій стельовий обігрівач призначений для м'якого економного обігріву житлових і побутових капітальних приміщень, а також проблемних приміщень: теплиць, оранжерей, зимових садів, виробничих, торгових, складських, гаражів, тваринницьких і птахоферм тощо. Підходить як для індивідуальної системи опалення, так і зонального обігріву або поєднання з іншими системами опалення для забезпечення точного регулювання температури повітря.
Країна-виробник: Українаl
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Основне опалення, кв. м: 12-16
Напруга живлення: ~ 220 В ± 10%
Номінальна потужність, Вт: 1000
Сила струму, А: 4,6
Довжина,мм : 1500/132/46
Вага, кг: 3,5
Покриття корпусу: RAL9010 код - 1001, анодований - код 1011
Кліматичне виконання: УХЛ4
Висота підвісу, м, хв./макс. 2,2/3,5
Ступінь захисту: IP X4
Купити інфрачервоний середньохвильової обігрівач «КРІП Б1000» в Україні можна поклавши товар у кошик.
Підібрати терморегулятор можна тут
Підібрати таймери часу можна тут
---------
Теги:
електроопалення
опалення теплиць
опалення теплиць україна
інфрачервоне опалення теплиць
інфрачервоне опалення теплиць україна
обігрів теплиць
інфрачервоний обігрів теплиць
інфрачервоний обігрів теплиць україна
обігрівач для теплиць
обігрівач для теплиць україна
обігрівачі для теплиць
інфрачервоний обігрівач для теплиць
інфрачервоний обігрівач для теплиць україна
тепличний обігрівач
купити для опалення теплиць
купити обігрівачі для теплиць
купити для опалення теплиць в україні
купити обігрівачі для теплиць в україні
опалення для теплиць ціна
обігрівачі для теплиць ціна
інфрачервоні панелі для теплиць
купити інфрачервоний обігрівач для теплиць
інфрачервоний стельовий купити обігрівач
інфрачервоний стельовий обігрівач україна
обігрів кафе
отопление кафе
обогреватель для кафе
обогрев летнего кафе
отопление ферм
обогрев ферм
отопление склада
обогрев склада
отопление цеха
обогрев цеха
отопление производства
обогрев производства
инфракрасная лампа для цыплят, поросят, свиней и др. животных
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кут поширення ІЧ-випромінювання | 120 град. |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Стан | Новий |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
- Ціна: 3 900 ₴

