




Спеціальна пропозиція для обігріву великої кімнати - комплектом дешевше!
За правилами теплотехніки два обігрівача ефективніше однієї такої ж потужності.
Не переплачуйте, замовте комплект з двох опалювальних панелей на загальну потужність 1400Вт за спец.ціною і керуйте потужністю і температурою в кімнаті одним терморегулятором.
Комплект призначений для основного електроопалення кімнати в квартирі, приватному будинку, офісі, магазині. (Під основним мається на увазі відсутність будь-якого іншого джерела тепла).
|
Таблиця. Рекомендована площа в кв. м. для довгохвильового інфрачервоного опалення потужністю 1400 Вт, при висоті стелі 2,5-2,7 м: |
||||
|
Матеріал зовнішньої стіни* |
Внутрішня кімната |
Кутова кімната |
Торцева кімната |
Приватний Будинок |
|
Бетон (з/б панелі) |
18 |
17 |
16 |
- |
|
Червона цегла |
20 |
18 |
17 |
16 |
|
Білий цегла |
17 |
16 |
15 |
14 |
|
Газо-, піно-блок |
25 |
23 |
21 |
21 |
|
Глинобитна |
16 |
|||
|
Дерево |
17 |
|||
*Розрахунок зроблений на підставі багаторічного досвіду інфрачервоного електроопалення для неутеплених стін. Для утеплених стін площа опалення можна збільшити приблизно на 30-40%.
Для більш точного розрахунку – зверніться до нашого консультанта або відправте заявку на розрахунок:
Монтаж: у кутових і торцевих кімнатах рекомендуємо вішати панелі на зовнішні (холодні) стіни. Довжину кабелю можна замовити
В комплект входить:
- інфрачервона електропанель металева UKROP м700 - 2 штуки,
- з'єднувальний кабель для 2-х панелей - 6м (довжину можна збільшити під замовлення),
- кабель та евровілка - для підключення в розетку,
- інструкція з гарантійним талоном.
- монтажний комплект: дюбеля, саморізи.
Комплект панелей з'єднаний таким чином, що один терморегулятор управляє двома панелями. Це зручно для користувача при обігріві однієї великої кімнати, а також не потрібно переплачувати за 2 терморегулятора. Регулювати можна як температуру повітря в кімнаті, так і температуру ік панелей і відповідно регулюється потужність панелей. Максимальна температура панелі 95 С при потужності 1400 Вт, мінімальна 40С при потужності 600 Вт. Таким чином можна зменшити навантаження на електромережу, коли немає сильних морозів.
Купити комплект для електроопалення великої кімнати на 1400 Ватт з доставкою по Україні можна тут, натиснувши кнопку "купити"
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 95 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 1960 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 28 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від дітей |
| Стан | Новий |
| Особливості | Функція іонізації, Таймер, Функція пам'яті, Терморегулятор |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | UKROP |
| Тип нагрівального елементу | ніхромова нитка |
| Тип терморегулятора | тижневий програматор |
- Ціна: 4 020 ₴/комплект

