




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 47.5 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | ніхромова нитка |
| Управління | програматор+терморегулятор |
- Ціна: 3 050 ₴

