
Терморегулятор terneo kt unic комплеткуется рамкою з серії UNICA Schneider Electric.
Технічні дані
Межі регулювання -20...-1 °С; 0...10°С
Максимальний струм навантаження 16 А
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення 230 В ±10 %
Основные габаритные размеры 75 х 75 х 39 мм
Датчик температуры R10-3
Купить терморегулятор terneo kt unic в Украине можно здесь, положив товар в корзину, далее наш менеджер свяжется с Вами для дальнейшего уточнения деталей заказа.
Доставка осуществляется по всей Украине популярными службами доставки по согласованию с менеджером.
Оплата возможна как с предоплатой наличным или безналичным платежом, так и по факту доставки при получении наложенным платежом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
- Ціна: 939 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.

