
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Термостат Terneo rol призначений для приміщення, що обігрівається за допомогою інфрачервоних хвиль або конвекції. Вбудований в корпус датчик вимірює температуру в місці установки термостата.
Базова модель — бюджетне рішення.
Технічні дані
Межі регулювання 0..35 °С
Максимальний струм навантаження 16 А
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення 230 В ±10 %
Основні габаритні розміри 75 х 75 х 43 мм
Датчик вбудований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 дней |
- Ціна: 899 ₴

